Wil je meer weten? Neem contact op!

Ben je enthousiast geworden over werken bij de FITZ? Mocht je al gesolliciteerd hebben, dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Heb je nog vragen? Vul dan het formulier in, neem contact op met een van onze recruiters, stuur een appje of stel je vraag via de chatbot.

Stel je vraag en laat een bericht achter

Lisa Spee

Recruiter HR & Payroll
+31630296549
lspee@fitz.nl

Maud Kuipers

Recruiter HR & Payroll
+31629088761
mkuipers@fitz.nl

Jorine Bakker

Recruiter Sociaal Domein
+31620822017
jbakker@fitz.nl

Sonja Bouwman

Recruiter Pensioen & Leven
+31645524874
sbouwman@fitz.nl

Sarah Afkari

Recruiter Finance & Control
+31657991204
safkari@fitz.nl

Monique Roelofs

Recruiter Finance & Control
+31682879239
mroelofs@fitz.nl

Quincy Amatsakio

Recruiter Finance & Control
+31647246737
qamatsakio@fitz.nl

Claudia Huisman - van Maanen

Recruiter Finance & Control
+31651863827
chuisman@fitz.nl

Geerte Stoelers

Business Consultant Compliance
+31682050409
gstoelers@fitz.nl

Francis Schönfeldt
Carmen de Jongh
Wil je niks missen?

Benieuwd naar ons laatste nieuws, komende events of actuele vacatures?

Ja, hou mij op de hoogte!

Login